Міжгірського підприємця через суд змушують виконувати свої зобов’язання

Життя  21 березня 2017 року, 19:02 1075

Рішенням господарського суду Закарпатської області задоволено позов керівника Хустської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі виконавчого комітету Пилипецької сільської ради Міжгірського району Закарпатської області до фізичної особи – підприємця про визнання укладеним договору про пайову участь (внесок) замовника (фізичної особи) у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури с. Пилипець на суму майже 40 тис. гривень.

Встановлено, що у 2014 році в Управлінням ДАБІ у Закарпатській області було зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, розташованого в с. Пилипець, – інформує перс-служба прокуратури Закарпатської області.

Однак, підприємець-замовник, який є мешканцем Міжгірського району, всупереч імперативним вимогам діючого законодавства України у сфері містобудування не уклав з Пилипецькою сільською радою договір про пайову участь у створенні і розвитку інфраструктури населеного пункту, що спричинило ненадходження коштів до відповідного місцевого бюджету та, як наслідок,  порушення інтересів держави.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0