В Іршаві "здерли" старий асфальт, під ним була бруківка. Так хочуть і залишити бо, кажуть, що буде рівніше

Життя  22 березня 2017 року, 08:23 5002 ФОТО

На центральній вулиці Іршави власником дороги – Службою автомобільних доріг у Закарпатські області, розпочато анонсовані роботи по демонтажу асфальтобетонного покриття.

Екскаватор працює біля готелю «Іршава» у напрямку центральної частини міста. Роботи виконує Іршавський райавтодор, – йдеться у повідомленні прес-служби міськради.

Позавчора відбулася робоча зустріч міського голови із начальником філії «Іршавського райавтодору», представниками підрядної організації, а також відділу поліції.

У ході розмови відзначили, що спеціалісти намагатимуться якнайшвидше завершити роботи на запланованому відрізку, оскільки через проведення робіт ускладнюється рух автотранспорту. Крім того, мер наголосив, що треба особливу вагу приділити лінії обочини, оскільки в цих місцях бруківки може не бути. 

"Тут залишатиметься асфальтне покриття і його стикуватимуть із бруківкою, аби не було ям і дорога мала естетичний вигляд. На зараз, на відрізку, де асфальтобетон демонтовано є певні нерівності й відсутність бруківки, але, правду кажучи, вони не порівнювані з тими ямами, які вкривають іншу частину дороги. Якщо, після «зриву» асфальту на дорожньому полотні будуть значні просідання їх вирівнюватимуть бруківкою. На дані роботи в Іршаві фінансування виділяє балансоутримувач – Служба автомобільних доріг у Закарпатській області – про це досягнуто домовленості з власником автодороги", – зазначається в повідомленні.

Загалом вартість робіт практично дорівнює вартості поточного ямкового ремонту. Дещо здивовано реагували перехожі на процес роботи, втім, у більшості розмов відзначали, що цей варіант значно кращий ніж поточний ремонт, який доводиться роботи по 2-3 рази протягом року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0