Десант з УжНУ "висадився" у Мукачівському кооперативному коледжі

Життя  23 березня 2017 року, 10:26 2443 ФОТО

У Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі серед інших спеціальностей також готують фахівців з туризму та готельно-ресторанної справи. А тому встановлення і зміцнення взаємин із вишами спорідненого профілю становить обопільний інтерес та має неабияку перспективу.

Днями у ході профорієнтаційної роботи у коледжі побували представники Ужгородського національного університету – Василь Васильович Гарагонич, професор кафедри туристичної інфраструктури та сервісу, доктор історичних наук, заслужений працівник освіти України та Надія Вікторівна Чир, доцент кафедри туризму, кандидат географічних наук, заступник декана факультету туризму та міжнародних комунікацій.

Читайте також: Викладачі УжНУ завітали до Мукачівського аграрного коледжу

У розмові з директором коледжу, кандидатом економічних наук, доцентом Богданом Івановичем Кабаці йшлося про поглиблення стосунків між навчальними закладами у справі підвищення рівня підготовки фахівців із відповідною освітою.

Відтак ужгородські науковці зустрілись з викладачами та студентами коледжу, детально проінформували про УжНУ та, зокрема, про свій факультет, ознайомили із правилами вступу та умовами навчання, відповіли на питання присутніх. Мукачівських студентів запросили на екскурсію в УжНУ та ознайомитися з пам’ятними місцями обласного центру Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0