У Мукачеві 11 родинам переселенців припинили надавати адресну допомогу

Життя  23 березня 2017 року, 11:20 783

Станом на 20 березня в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради преребуває на обліку 437 сімей (749 осіб) із числа внутрішньо переміщених осіб із Луганської, Донецької областей та АР Крим. 

Із початку цього року 45 сімей звернулися за призначенням адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на наступний шестимісячний термін. 4 сім’ї (8 осіб) звернулися за призначенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам уперше, – повідомляє Мукачівська міська рада.

11 сім’ям припинено адресну допомогу у зв’язку з отриманням рекомендацій від Міністерства фінансів про наявність житла на території підконтрольній Україні та депозиту, а також відсутністю за фактичним місцем перебування, згідно актів обстеження державних соціальних інспекторів.

8 сім’ям відновлено соціальні виплати у зв’язку з усуненням фактів верифікаціі. 6 осіб знято з обліку внутрішньо перемішених осіб у зв’язку з поверненням до місця постійного проживання у Донецьку область.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0