Водії вантажівок засмічують ліс на кордоні зі Словаччиною

Життя  23 березня 2017 року, 12:32 814

На кордоні зі Словаччиною біля лісу стоять фури, після яких залишається маса сміття на узбіччі дороги та в лісі. Саме через це лісівники Ужгородського державного лісового господарства вимушені поряд з основною роботою проводити очищення узбіч міжнародної дороги та лісу від побутових відходів. Акція «Чистий ліс» в Ужгородському лісгоспі стає традиційною і набирає обертів. До кінця березня вона відбудеться у кожному лісництві. Про це повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Як розповів директор ДП "Ужгородське ЛГ" Василь Кий, зараз на ліс біля траси вже моторошно дивитись.  "А що буде через тиждень?! От ми і вирішили почекати, а тоді все вичистити. Наперед знаємо, що після наступної черги вантажівок сміття знову з’явиться. І це проблема, яку, на мою думку, потрібно вирішувати за допомогою правоохоронних органів, – зауважує директор ДП "Ужгородське ЛГ". Якщо лісівники спільно з правоохоронцями притягнуть до відповідальності декількох недобросовісних водіїв, думаю іншим відпаде бажання засмічувати обочини та ліс".

Василь Кий також повідомив, що лісівники мають право застосовувати адміністративні штрафи за засмічення, пошкодження трав’яного покриву, зламане  дерево, розведення вогню в лісі. Розмір штрафу, до прикладу, за засмічення лісів становить від 425 до 850 гривень. Інша справа, що в лісі люди відмовляються показати документи, які засвідчують особу, а без них не можна скласти протокол про адміністративне правопорушення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0