Верховна Рада розгляне запропонований Порошенком законопроект про громадянство впродовж 7 днів

Життя  23 березня 2017 року, 13:10 1589 ФОТО, ДОКУМЕНТ

Як раніше повідомляло інтернет-видання "PMG.ua", сьогодні, 23 березня, на голосування в Раду винесли законопроект із зміненим формулюванням: за подвійне громадянство будуть позбавляти українського паспорта тільки чиновників. 

Верховна Рада має намір розглянути законопроект президента України про громадянство як невідкладний, тому скоротила строки внесення альтернативних законопроектів. За відповідне рішення проголосував 241 народний депутат.

Народні обранці довго не могли зрозуміти, за що їм пропонується проголосувати. Парубій пояснив, що йдеться не про голосування за президентський проект, а лише про те, щоб розглянути його якомога швидше, а для цього слід скоротити строки внесення альтернативних законопроектів. 

"Було внесено президентський законопроект як невідкладений. Але комітет не може його розглянути, бо є 14 днів на подачу альтернативних законопроектів. Я пропоную скоротити удвічі строки внесення альтернативних законопроектів", – сказав Парубій.

Таким чином у суб’єктів законодавчої ініціативи є 7 днів, щоб зареєструвати в раді альтернативні законопроекти щодо громадянства. Наразі є як мінімум чотири законопроекти з цього питання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0