Заступник мера Чопа каже, що звільнився не через подвійне громадянство

Життя  24 березня 2017 року, 12:32 1097 ВІДЕО

Як раніше повідомляло інтернет-видання "PMG.ua", заступник міського голови Чопа звільнився з посади. ЗМІ повідомляють, що він пішов через наявність подвійного громадянства.

Але в інтерв’ю одному з видань заступник мера Чопа розповів, що написав заяву тому, що не знайшов спільної мови з керівництвом міста в стратегічних питаннях забезпечення належної життєдіяльності Чопа.

Натомість, багато українських мас-медіа повідомили, що заступник мера подав у відставку із-за виявленого в нього подвійного громадянства. Цю інформацію підтвердили і в Чопській міській раді, і речниця СБУ. Крім того, з’явилося відео, на якому заступник мера перетинає КПП "Загонь". Прикордонний поліцейський у представлений паспорт червоного кольору не ставить жодних відміток і пропускає автомобіль чиновника майже без перевірки.

Оскар Балог стверджувати, що не отримав підтримки від "батьків" міста у справі надання матеріальної допомоги з боку Угорщини та Євросоюзу на відновлення мережі водопостачання, що терміново потребує реконструкції.  А це він обіцяв своїм виборцям ще тоді, коли  був кандидатом у депутати. Тому й написав заяву.

Проте, чиновник жодного разу не заперечив наявність у нього громадянства сусідньої держави. На думку заступника мера, його звільнення українські медіа підхопили тому, що воно співпало з розглядом в парламенті поданого Порошенком законопроекту про подвійне громадянство.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0