У Мукачеві відбулося розширене засідання Ради адвокатів Закарпатської області

Життя  26 березня 2017 року, 13:47 1220 ФОТО

Після проведення звітно-виборчої конференції адвокатів Закарпатської області 25 березня відбулося розширене засідання Ради адвокатів Закарпатської області в м. Мукачеві у ресторанному комплексі «SAVOY».

Заступником Ради адвокатів Закарпатської області було обрано Тетяну Безегу, а секретарем Івана Олексика, які були повторно обрані на ці посади. На цьому розширеному засіданні були обговорені багато питань, пов’язаних з поточною діяльністю системи органів адвокатського самоврядування краю та обговорено питання позиції делегатів від адвокатури Закарпаття на звітно-виборчий З’їзд адвокатів України, який відбудеться 09-10 червня цього року в м. Києві, – зазначає прес-служба Ради адвокатів Закарпатської області.

Як зазначив Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош: «Нам потрібна сильна адвокатура, яка є дійсно самоврядною, незалежною та професійною. Зараз є деструктивні намагання розбалансувати діяльність органів адвокатського самоврядування на Україні. Цього не можна допустити ні за яких обставин і саме на цьому повинна базуватись позиція закарпатських делегатів на З’їзді адвокатів України». Олексій Фазекош також повідомив про присвоєння посмертно відомому закарпатському адвокату, колишньому представнику від Закарпаття у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Віталію Батрину звання Видатний адвокат України.

Привітати членів Ради адвокатів Закарпатської області на розширене засідання прийшли Віце-президент торгового-промислової палати України, Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчарі  та суддя Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош. Вітальні листи та телеграми з нагоди обрання та початку роботи нового складу Ради адвокатів Закарпатської області надійшли від органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних та інших інстанцій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0