Незабаром Закарпаття співпрацюватиме з Устецьким краєм

Життя  28 березня 2017 року, 13:13 867

На розгляд депутатів обласної ради вноситься проект рішення «Про встановлення партнерства між Закарпатською областю та Устецьким краєм Чеської Республіки», що опублікований на сайті облради в розділі «Проекти рішень». Пропонується також схвалити текст угоди про співробітництво і доручити голові Закарпатської обласної ради підписати її.

У пояснювальній записці зазначається, що під час візиту на Закарпаття делегації Устецького краю, очолюваної гетьманом краю Олдржіхом  Бубенічком, 21-24 серпня 2016 року було домовлено про встановлення партнерських відносин  між двома регіонами – Устецьким краєм та Закарпатською областю.

Враховуючи зацікавленість обох сторін та переконання, що розвиток взаємної співпраці обох регіонів сприятиме поглибленню добрих стосунків та взаємовигідних контактів між обома країнами, а також результати попередньої співпраці, досягнуті домовленості під час візиту делегації Закарпатської області до Устецького краю 4-5 травня 2016 року, сторони домовилися про необхідність підготовки відповідної  угоди.

За цей час в Устецькому краї відбулися вибори регіонального представницького органу самоврядування, який знову очолив Олдржіх Бубенічек. 

За словами розробників цього проекту рішення, підписання та реалізація зазначеної угоди дасть можливість уже нинішнього і протягом наступних років додатково залучити кошти для  соціального розвитку територіальних громад області у вигляді технічної допомоги з регіональних європейських фондів на виконання проектів у навчальних та соціально-культурних закладах. Цим угода сприятиме виконанню «Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2017 та 2018 роки»,  подальшому розвитку співпраці між територіальними громадами обох регіонів України та Чехії, підвищенню рівня задоволення освітніх та соціально-культурних потреб населення.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0