До кінця весни частину вулиці Пряшівської у Мукачеві покриють бруківкою

Життя  28 березня 2017 року, 15:13 3034 ФОТО

На цьогорічний ремонт вулиці Пряшівської Мукачівська міськрада виділила з міської казни 1 мільйон 155 тисяч 301 гривню з передбачених 14 млн. 736 тис. гривень на капітальний ремонт вулиць та перехресть міста. Цей шлях справді важливий, адже чимало промислових підприємств знаходяться на території вулиці. Також саме згаданий відрізок дороги допомагає розвантажити інші головні шляхи міста від вантажівок та автобусів.

Як повідомив у коментарі інтернет-виданню «PMG.ua»  Мукачівський міський голова Андрій Балога, 150 метрів дорожнього полотна на цій вулиці планується покрити бруківкою. Йдеться про оновлення покриття на повороті, що веде на вулицю Крилова (за каналом), де є залізничний переїзд. Андрій Балога пообіцяв, що бруківка з’явиться на оновленому розвороті до кінця цієї весни.

Крім того, мер Мукачева у розмові з журналістом «PMG.ua» прокоментував інформацію голови Закарпатської ОДА щодо витрачених коштів, які мали б піти на ремонт вулиці Берегівської-об’їзної. «Так, обласна влада виділила дотацію в розмірі 12 мільйонів гривень. Але тодішня міська влада їх витратила на інші потреби міста. Натомість нами було виділено 16 мільйонів гривень, які пішли на оновлення міських доріг, зокрема, і  на ремонт частини вулиці Пряшівської від початку дороги «Мукачево – Рогатин – Львів» до вулиці Крилова, де і планується поставити бруківку», – зазначив Андрій Балога.

Нагадаємо, що Верховна Рада України ратифікувала українсько-угорську угоду, згідно з якою на ремонт дороги Мукачево – Берегово – КПП «Лужанка», складовою якої є і вулиця Берегівська-об’їзна у Мукачеві, планується виділити кредит на суму 50 мільйонів євро.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0