101-й день народження відзначила жителька Рахівщини Ніца Філіп

Життя  28 березня 2017 року, 16:43 1149 ФОТО

Свій 101 день народження відсвяткувала ще одна жителька гірської Рахівщини. Ніца Філіп свій день народження зустрічає енергійною, бадьорою  та сповненою сил і оптимізму. Вона бадьоро та без сторонньої допомоги прямує на зустріч гостям, які прийшли привітати її зі святом. Бабуся має 2 дітей, 7 внуків та 9 правнуків.

Саме в активному русі та роботі бачить секрет свого довголіття Ніца Філіп. «Ми постійно працювали – на полях,у колгоспі, з сіном. Я по можливості намагалася допомагати людям – а це однозначно продовжує життя», – стверджує вона. Ювілярка не перша довгожителька в цій родині – тут уже були ті, хто жив до 103 років.

Ніца Іванівна свій ювілей відзначає у колі рідних, – невістка та онук постійно біля неї. Кажуть, що вгледіти за жвавою бабусею не так легко-вона постійно в русі. Та й сама Ніца Іванівна на здоров’я не нарікає. І у 101, каже, що почуває себе краще як у 70-ть років. День народження відзначає з радістю, каже, що гостей завжди любила.

До привітань Ніци Філіп долучився і народний депутат України Василь Петьовка. Квіти, вітальну листівку з побажаннями міцного здоров’я, довгих років життя та цінний подарунок передав іменинниці помічник нардепа Михайло Штефко. Іменинниця в якості подарунка, отримала пральну машину, і обіцяла її освоїти  та користуватися нею самостійно.    

Усіх присутніх Ніца Іванівна Філіп запросила і на свій наступний день народження, пообіцяла відзначити його не менш енергійно, аніж 101-й день народження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0