Львівські архітектори вдосконалюватимуть Мукачево

Життя  29 березня 2017 року, 15:32 1278

Фахівці Інституту Архітектури Національного університету «Львівська політехніка» та Мукачівська міськрада сьогодні, 29 березня, підписали угоду про співпрацю. У місті вже розпочали роботу фахівці та студенти закладу. Вони мають провести науково-дослідну та проекту роботу з розробки брендбуку міста, збереження та відновлення пам’яток архітектури, містобудівельних новацій і розвитку туристичного потенціалу міста.

Як повідомляє Мукачівська міськрада, науковці візьмуться до розробки проектних пропозицій облаштування скверів та парків міста, у тому числі й Меморіального парку, вивчатимуть історичну архітектурну спадщину доби Австро-Угорщини та Чехословацького періоду, а також можливості її відновлення. Угода підписана на 5 років. Попередні пропозиції науковці запропонують мукачівцям улітку цього року.

«Перше наше завдання – вдосконалення стратегії міста, оскільки Мукачево стає ключовим центром розвитку не лише області, а й України. Воно розвивається промислово і стає туристичною візитівкою. У разі впровадження швидкісного руху поїздів між Мукачевом та Будапештом, місто над Латорицею стане транзитним вузлом з Європою для всієї України. Для таких викликів – економічного та транспортного розвитку – воно має бути готовим. І наші фахівці долучатимуться до проектної роботи спрямованої на розробку брендбуку міста, проектів благоустрою парків, скверів, містобудівельних новацій», – резюмував директор Інституту Архітектури Національного університету «Львівська політехніка» Богдан Черкес.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0