На площі Кирила та Мефодія у Мукачеві містяни молились за мир в Україні

Життя  2 квітня 2017 року, 19:22 1545 ФОТО

Сьогодні, на центральну площу Мукачева, біля пам’ятника Кирилу та Мефодію, прийшли представники духовенства усіх християнських конфесій Мукачева.

Вони прийшли, щоб разом з мукачівцями та усією країною, взяти участь у спільній молитві за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру в Україні. за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя, – повідомляє відділ інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Це була справді спільна молитва за мир та людей, які страждають від війни, яка засвідчила наскільки всім нам близькі біль і страждання інших людей, наскільки великим є прагнення мукачівців до миру.

Присутні підтримували осіб, які виступали, долучаючись до спільного молебню, а на завершення разом з молодіжним хором під керуванням Ярослава Біличка виконали духовний Гімн України "Боже великий, єдиний, нам Україну храни...".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0