Москаль запевнив, що Закарпаття не може стати частиною Угорщини

Життя  2 квітня 2017 року, 21:59 1957 ВІДЕО

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Геннадій Москаль упевнений, що Закарпаття ніколи не стане частиною Угорщини. Про це він розповів в ефірі загальнонаціонального телеканалу.

"Ніколи, ніколи. Та ну! Це казки, байки. Ви знаєте, є дуже багато журналістів, яким треба якісь сенсації. "Москаль вже спік хліб". У той рік ми взяли перше місце по внутрішньому тиризму. 36% всіх, хто відпочивав в Україні, відпочивали у нас. Перегнали Львівську і знамениту Івано-Франківської області. І ось я купую вишитий рушник, і журналістка одна мені каже: "Це ви щоб мадярів зустрічати купили?". Ну, знаєте, такого не буде. По-перше, вони є членами Євросоюзу, вони члени НАТО. По-друге, там помірне керівництво. Які вони там мають відносини з Путіним – це чисто економічні. Закарпатської області будь-яка допомога - вночі зателефонуйте все буде з Угорщини", – розповів Москаль.

Як повідомлялося, в березні віце-прем’єр Угорщини Жолт Шемьен заявив, що інтереси угорців, які проживають за кордоном, будуть захищені, якщо етнічні угорські партії будуть представлені в місцевих парламентах.

Джерело: 112 Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0