В Мукачеві розпочато ремонт вулиці Берегівської-об’їзної

Життя  3 квітня 2017 року, 19:52 2127

З суботи розпочався капремонт вулиці Берегівська-об’їзна бічна. Це дорога, яка сполучає вулиці Пряшівську і Берегівську об’їзну і є важливим транспортним кордоном всієї області. Дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, їх коштом і проводиться ремонт.

Також буде завершено ремонт Пряшівської, зокрема перехрестя з вулицею Крилова на ділянці, де пролягає залізнична колія, – інформує Мукачівська міська рада.

Місто вже виділило кошти на ремонт 150 метрів дорожнього полотна на повороті вулиці Крилова з Пряшівської. Тут перехрестя буде облаштовано бруківкою.

Нагадаємо, восени 2015 року місто коштом міського бюджету розпочало капітальний ремонт вулиці Пряшівської, яка є частиною дуже важливої об’їздної розв’язки міста.

Окрім повної заміни дорожнього покриття, були замінені бордюри, облаштовано стоки. Більше того, саме полотно стелилось у 2 етапи. Було зведено подушку на бетонній основі, і остаточний верхній шар. Ця дорога теж перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, але її ремонт проводило місто.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0