Керівники компанії Avellana Gold побували на Мужіївському родовищі

Життя  4 квітня 2017 року, 11:06 1971 ФОТО

Мужіївське родовище поліметалів нещодавно відвідали керівники компанії-інвестора Avellana Gold. Вони також зустрілися з місцевою владою. Метою візиту стало обговорення перших результатів роботи, серед яких – ліквідація негативних наслідків діяльності попередніх видобувних підприємств і представлення подальших планів компанії.

«Цей проект фінансово і технологічно дуже складний, але він цілком реальний і спеціалісти готові реалізувати його якнайшвидше. Для Avellana Gold украй важливо, що місцеве населення його підтримує. У цьому я зміг переконатися на власні очі, відвідавши Мужієво. Слід також додати, що проект передбачає створення 500 робочих місць з перспективою на 20-40 років», – розповів генеральний директор Avellana Gold Брайян Севідж.

За інформацією представників Avellana Gold,  упродовж 2017 року компанія збирається розпочати утилізацію відходів на поверхні, проведе рекультивацію землі на території родовища, а також озеленить їх. За словами Миколи Гожика, керівника українського представництва Avellana Gold, вже проведено чимало заходів із поліпшення стану екології, зокрема, встановлені фільтри з природних мінералів для нейтралізації кислих вод і контролю наявності в них важких часток деяких металів.

«На родовищі ми будемо використовувати лише ті інноваційні технології, що є безпечними для довкілля. У подальшому під час видобутку ми задіємо флотаційний метод – найбільш економічно ефективний, екологічно безпечний та єдино прийнятний для умов Закарпаття», – пояснив Микола Гожик.

Компанія вкотре підтвердила, що збирається брати участь у реалізації соціальних програм для підвищення рівня життя місцевого населення.

У продовження цього сільський голова Мужієва Василь Фіцай зазначив: «Відновлення видобутку на Мужіївському родовищі поліметалів – це важливий поштовх для економічного розвитку не лише нашого села, а й району та області загалом. Зараз Мужієво має чимало проблем, які не вдається вирішувати лише за рахунок грошей із бюджету. Наприклад, є потреба в ремонті доріг, слід якнайскоріше  модернізувати систему каналізації тощо. І керівництво Avellana Gold вже заявило, що готове допомагати нам у цьому».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0