"Чомусь, коли Угорщина постачає ліки та всіляко допомагає, фрази про сепаратизм не лунають", – Йожеф Бугайла

Життя  5 квітня 2017 року, 16:31 2065

В українських медіа активно порушується тема так званого "угорського сепаратизму". Вона особливо актуальна для Закарпаття, яке межує з Угорщиною. Журналісти "PMG.ua" запитали у Генерального консула Угорщини в Ужгороді Йожефа Бугайла що робить країна-сусідка, аби розвіяти цей медійний міф, і переконати українців, що угорці – надійні партнери України?

"Про який сепаратизм може йтися, коли ми говоримо про країну, яка підтримує свого сусіда. Чомусь, коли Угорщина постачає ліки та всіляко допомагає, фрази про сепаратизм не лунають. Я вважаю, що в кожній країні є радикали. У нас також є. Навіть можу назвати веб-ресурси, які постійно порушують цю тему. Та я переконаний, що Угорщина підтримує Україну. І не думаю, що варто ще щось пояснювати, – зазначає Йожеф Бугайла. – Це питання, порівняно з минулими роками, вже менш актуальне. Якщо, наприклад, розглядати березень 2016 року, коли можна було почути фрази "Заріжемо всіх угорців!", то цього року таких радикальних закликів не було. Ми, звісно, знаємо про Чорну ходу, але якщо Угорщина й надалі дотримуватиметься тієї політики, якої дотримується зараз, то зовсім не буде потреби говорити про "угорський сепаратизм".

Більше про фінансову підтримку України, подвійне громадянство та безвізовий режим читайте в інтерв’ю з Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бугайла.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0