Чому на Закарпатті їхала колона бойової техніки та були масові заворушення

Життя  6 квітня 2017 року, 09:22 2164 ФОТО, ВІДЕО

На спецполігоні «Шипка» поблизу Мукачева закарпатська поліція провела тактико-спеціальні навчання для кількох сотень правоохоронців з усієї області. Крім співробітників Головного управління Національної поліції, до покращення навиків захисту громадян під час масових заходів долучилися військовослужбовці Національної гвардії України, працівники управління ДСНС краю.

З Ужгорода до Мукачева прибула колона бойової техніки, яку супроводжували дорогою наряди патрульної поліції області. Загалом у навчаннях взяло участь близько чотирьох сотень правоохоронців, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Упродовж дня бійці батальйону оперативного реагування ГУНП області та зведеного загону закарпатської поліції вправлялися у стрільбі з автомата, вдосконалювали прийоми фізичного захисту та володіння спецзасобами. Далі було змодельовано ситуацію масових заворушень, під час яких правоохоронці вгамовували й затримували осіб, які несли загрозу іншим учасникам масових заходів.

Командир батальйону оперативного реагування ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Ус наголосив, що цими навчаннями в першу чергу було проведено перевірку здатності бойової техніки на проведення майже 200-кілометрового маршу. Також було проведено злагодження підрозділів, які входять до складу батальйону оперативного реагування й зведеного загону поліції. Відпрацьовувалися тактичні, спеціальні прийоми, елементи стрільби в русі, виконання певних вогневих вправ.

Такими навчаннями керівництво поліції прагне досягти максимального бойового злагодження нашого підрозділу під час виконання поставлених завдань. Всі ці дії поліції спрямовані на захист прав і свобод громадян.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0