Замок Паланок та озеро Синевир потрапили у туристичний список телеканалу "1+1"

Життя  6 квітня 2017 року, 11:15 2981 ВІДЕО

Кожна нова подорож відкриває нове та незвідане, а жага до пригод змушує забути про всі турботи. Плануючи відпочинок на вихідних, в першу чергу спадають на думку ті місця, де побували вже сотні разів. 

"Ми пропонуємо спробувати щось новеньке, адже в нашій країні так багато мальовничих місць. Ми обрали ТОП-6 локацій, де варто провести вихідні кожному українцю", – йдеться в дописі телеканалу "1+1".

Серед інших місць, першим у списку значиться мукачівський замок Паланок.

"Замок Паланок – це велична фортеця, що знаходиться у стародавній частині Мукачево. Фундаментом замку є гора вулканічного походження. Існує легенда, що гору насипали своїми руками жителі міста для оборонної споруди. Однак побудова такого фундаменту принесла людям багато мук – від цього місто отримало назву Мукачево.

Подейкують, що у глибокій криниці замку водяться привиди. Місцеві та туристи неодноразово чули незрозумілі звуки та шарудіння. Якщо ви бажаєте насолодитися історичною величчю славного минулого України, вирушайте в Мукачево", – саме такий опис супроводжує відео про легендарну фортецю.

Також у списку місць, рекомендованих для відвідин, значиться Буцький каньйон, Кам’янець-Подільська фортеця, озеро Синевир, дендропарк Софіївка, дендропарк Олександрія.

Щодо озера Синевир, то його журналісти характеризують ось так:

"Морське Око розташувалося простісінько посеред лісів і високих карпатських гір. Синевир вважають найбільшим і найзагадковішим озером України. Шукати цю перлину варто серед скель і лісів гірського масиву Внутрішні Ґорґани, на землях національного природного парку з тією ж назвою. Морське Око Карпат розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина — 24 м."

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0