На Закарпатті візьмуться за дороги, які не бачили ремонту з часів Радянського Союзу

Життя  6 квітня 2017 року, 11:35 1297

Перші дорожні роботи в Усть-Чорнянському кущі на Тячівщині почалися в 2015-му після призначення Г.Москаля на Закарпаття. Протягом минулого року вдалося зробити суцільне асфальтне покриття від с.Красне до смт. Дубове, відрізок дороги в Німецькій Мокрій, а також з’єднати лісовою дорогою Н.Мокру та Колочаву.

– Усі дороги, які ми відремонтували суцільним асфальтним покриттям, витримали сувору зиму, тому продовжимо такий же ремонт і цього року, – заявив голова ОДА на нараді в Усть-Чорній, куди зібралися керівники Облавтодору, Служби автомобільних доріг, підрядні організації, водники, голови сільрад, керівники Тячівського району та обласні депутати від Тячівщини. – Проектно-кошторисна документація на ремонт готова ще з минулого року, джерела фінансування визначені – це Державний фонд регіонального розвитку, районний та сільські бюджети, а також надходження від митного експерименту. Всього має бути зроблено понад 30 кілометрів доріг від Красної до Німецької Мокрої із заїздом у Лопухово.

Сільради підпишуть договори із підрядниками і до початку фінансування з Державного бюджету дадуть свої кошти. Для масштабного ремонту доріг за півтора місяці на Тячівщині відкриють новий асфальтний завод, зараз підшуковуємо майданчик, куди завезуть обладнання. Роботи почнуться після Великодня, при цьому підрядні організації будуть рухатися назустріч одна одній із Німецької Мокрої та Красної. До фестивалю «Закарпатська свальба» у вересні дорога має бути повністю зроблена.

Усть-Чорнянський кущ дотепер був одним із найдепресивніших на Закарпатті в плані дорожнього покриття. Сюди десятиліттями не заїжджали керівники області, не кажучи вже про посадовців вищої ланки.

"Вже цього року завдяки новим дорогам дамо цим колись тупиковим селам потужного економічного розвитку", – констатує губернатор.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0