"Погано, що працювати не можна": реакція закарпатців на рішення про "безвіз" України із ЄС

Життя  6 квітня 2017 року, 16:55 2355

Як уже неодноразово зазначалось, сьогодні Європарламент проголосував за візову лібералізацію для України. Незважаючи на консенсус з приводу надання Україні безвізового режиму (521 проти 75 голосів в Європарламенті це підтверджує), для його остаточно імплементації належить пройти ще ряд кроків. Більшість з них мають формальний характер.

Закарпатці, природно, радіють такому рішенню європейців. У соціальних мережах можна знайти велику кількість відгуків на рішення європарламентарів.

Однією із реакції є стурбованість тим, що у Європу так і не можна буде їхати на заробітки без віз.

Читайте також: Як працюватиме "безвіз": які документи потрібно та куди можна буде поїхати без "шенгену"

"Погано що працювати не можна, для українців це найважливіше!", – ділиться своєю думкою читач інтернет-видання "PMG.ua" Мілан Тоба.

Справді, безвізовий режим не надаватиме права українцям на роботу у ЄС. Це було особливо підкреслено, враховуючи кількість українських заробітчан у країнах ЄС.

 Ділиться своєю думкою про отримання Україною безвізового режиму і Андрій Шекета. Він звертає увагу на плюси від такого рішення.

Лаконічно зрадів отриманню "безвізу" і Сергій Пішковці.

"Безвіз – це визнання виконання вимог до України, вимог, які потрібні їй самій. Вимоги – це 144 прийняті закони, які поступово створюють нову реальність в Україні. Так, треба йти до європейських адміністративних практик, які наповнять суспільство і державу новим змістом – однак, БЕЗ ПЕРШОГО КРОКУ не буває другого і третього. А ПЕРШИЙ КРОК зроблено. Це оцінка не внутрішніх трубадурів, профінансованих з Росії, це оцінка ЄС", – зазначає у свою чергу Василь Лемак у соціальній мережі Фейсбук.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0