"Безвіз дали в обмін на реформи", – МЗС України

Життя  7 квітня 2017 року, 10:00 1298

Схвалення Європейським парламентом пропозиції щодо надання Україні безвізового режиму є свідченням того, що в ЄС визнають прогрес нашої країни у реформуванні. Про це йдеться у коментарі МЗС України щодо схвалення Європейським Парламентом пропозиції про надання Україні безвізового режиму.

"Широка підтримка цього рішення серед всіх провідних сил ЄП є визнанням прогресу нашої держави в імплементації широкомасштабних реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією, забезпечення прав людини, управлінні кордонами та міграцією", – йдеться у повідомленні.

Також у МЗС наголосили, що Україна рішуче налаштована продовжувати комплексні реформи і розраховує на подальшу підтримку з боку Євросоюзу. "Рішення Європарламенту є важливим кроком на шляху інтеграції України з ЄС, усунення штучних бар’єрів для міжлюдських контактів, розвитку економічного та наукового співробітництва, культурного обміну", – відзначає відомство.

У Міністерстві закордонних справ України очікують, що Рада ЄС схвалить остаточне рішення найближчим тижнями, і це дозволить громадянам України "скористатися можливостями безвізових подорожей до ЄС вже під час цьогорічних літніх відпусток".

Нагадаємо, 6 квітня 2017 року Європейський парламент проголосував за надання безвізового режиму з ЄС для громадян України.

Після голосування в Європарламенті український безвіз мають схвалити у Раді ЄС. Очікується, що безвіз для України фактично може набути чинності на початку червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0