Декларація закарпатця Шуфрича дозволила дізнатись ім’я його коханої

Життя  10 квітня 2017 року, 08:41 2455 ФОТО

Співмешканка Нестора Шуфрича молодша за нього на 19 років. Пара досі не узаконила свої стосунки, але це не завадило політику подарувати коханій дві розкішні квартири.

Протягом шести років опозиційний політик Нестор Шуфрич відмовлявся розкривати ім’я коханої жінки, прикриваючись тим, що хотів убезпечити її від політичного тиску.

Шуфрич і зараз заявляє, що не зробив би цього, якби не необхідність подавати електронну декларацію.

Коханої Шуфрича виявилася 31-річна Катерина Майкова з Харкова. З нею політик познайомився під час робочого візиту до першої столиці України. На той час дівчина працювала журналістом на телебаченні. Фотографії коханої жінки політика опублікував сайт ТСН.

Відомо, що Катерина виросла в заможній сім’ї; її батьки – відомі інженери. Майкова закінчила автомобільний університет і намагалася побудувати кар’єру в модельному бізнесі. Втім, більшого успіху вона досягла у бальних танцях, завоювавши бронзовий кубок світу і два "золота" на чемпіонатах України.

У декларації Шуфрича говориться, що Майковой належить близько 50 ювелірних прикрас, шуби, годинники, сумки, колекція ваз, 87 тис. доларів заощаджень, а також елітна земля під Києвом. Крім того, дівчина володіє нерухомістю на кілька мільйонів доларів.

Журналісти пишуть, що одну з квартир Шуфрич міг подарувати коханій на честь народження їх сина в 2014 році. Катерина Майкова стала власницею квартири як раз в той час.

Взимку 2016 року Майкова народила Шуфричу сина. Зараз пара обвінчалася і готується узаконити свої стосунки.

Зазначимо, що Нестор Шуфрич виховує синів від двох попередніх шлюбів — 28-річного Олександра та 22-річного Нестора.

Сам Нестор Шуфрич за 2016 рік задекларував 156 тис. грн депутатської зарплати, 4,8 млн. грн від продажу нерухомості та 3,9 млн грн в якості подарунка від батька. Крім того, депутат зазначив у декларації домоволодіння в елітному селищі Козин під Києвом, 9 квартир, колекцію живопису і старовинного фарфору, колекцію годинників і зброї, а також книги.

Джерело: Гісер
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0