Жителька Хустщини Ганна Рошко відзначила свій 102-й день народження

Життя  11 квітня 2017 року, 20:41 896 ФОТО

День народження – завжди свято. Тим більше, якщо є можливість відзначити 102-й ювілей.

Ганна Василівна Рошко з села Забереж, що на Хустщині, народилася ще в часи І світової війни. Цими днями вона відсвяткувала 102 роки. Бабуся активна, читає без окулярів і найбільше у світі любить квіти, або косиці, як їх називає. Ганна Василівна каже: прожила непросте життя – багато років працювала у лікарні санітаркою, на роботу ходила по декілька кілометрів і вже поховала декількох дітей. Тим не менше життю радіє. Дуже набожна і по сьогодні дотримується посту. Приповідає, що мабуть в цьому і секрет її довголіття – у вірі та пості.

Донька іменинниці, пані Христина, говорить, що бабуся всіляко намагається допомагати та просить хоч якусь роботу, бо сидіти без заняття довго не може.

А оскільки день народження припав на піст то й святкує бабуся скромно. Але це не стосується вітань та подарунків від рідних та односельчан. Зараз вона оточена любов’ю  рідних та близьких, і всі вони прийшли привітати жінку. Цьогоріч, як і в минулому році, до вітань на адресу Ганни Василівни долучився і народний депутат України Василь Петьовка. Помічник народного депутата України Михайло Штефко вручив довгожительці квіти, вітальну листівку з побажаннями міцного здоров’я і довгих років життя та в дарунок цінний презент – телевізор. Ганна Василівна щиро дякувала гостям і запросила на наступний день народження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0