Начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області прокоментував затримання своїх підлеглих на хабарі

Життя  15 квітня 2017 року, 15:37 3908

Як раніше повідомляло інтернет-видання "PMG.ua", вчора, 14 квітня, в Ужгороді затримали трьох працівників ДФС під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 300 доларів. Хабарники отримали гроші за неперешкоджання при перетині кордону

Крім того, як вияснилося згодом, один із затриманих мав при собі паспорт громадянина Угорщини. 

Начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко прокоментував учорашній інцидент.

"Я завдячую правоохоронним органам, зокрема, спецпідрозділу "К" УСБУ та прокуратурі в Закарпатській області, які допомагають нам "лікувати" ДФС від корупції тут на місцях. Ми постійно співпрацюємо, ведемо моніторинг ситуації, здійснюємо профілактику, попереджуємо та застерігаємо працівників", – зазначив Олексій Петріченко. 

За словами керівника відомства, щоб змінити ситуацію з корупцією, здійснюється реорганізація фіскальної служби. Водночас, Олексій Петріченко звертається до всіх, хто має у розпорядженні факти, які свідчать про недобросовісні чи неправомірні дії працівників фіскальної служби області, звертатися до правоохоронних органів та запевняє, що по всіх зверненнях щодо фактів порушення законодавства державними службовцями, зокрема корупції, будуть вжиті жорсткі заходи.

"Це моя позиція щодо боротьби із нечесними на руку державними службовцями, і вона повністю співпадає із думкою керівництва Державної фіскальної служби. Тобто, в цьому плані ми маємо повну підтримку. Крім того, на початку тижня покладено виконання обов’язків на нового керівника управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області, який організує роботу і зробить все щоб подібні факти, які псують честь державного службовця, честь працівника фіскальної служби, більше не повторювалися", – підкреслює Олексій Петріченко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0