Життя   • 19 квітня 2017 року, 20:47297 ФОТО

На Великдень 104-у річницю від дня народження відзначила жителька Ужгородщини

18 квітня в селі Великі Геївці, у родині Уляни Кара, окрім Великодніх свят,  відзначали ще  й  подвійний день народження: 80-тий та 104-тий. Уляні Олександрівні Кара, виповнилося 104 роки, а її доньці Гізеллі – 80.

Уляна Олександрівна, якій виповнилося 104 роки, сама виховала двох дітей. Чоловіка втратила на війні, однак оптимізм та віра в краще завжди були з нею. Усе життя жінка працювала в колгоспі не покладаючи рук, а по домашньому господарству допомагала рідним майже до 100 літ. Вчила дітей жити чесно, вірити в Бога, ходити до церкви. Донька Гізелла розповідає: «Моя мати завжди вчила мене вірити в Бога, любити одне одного, поважати інших. Вона дуже розумна жінка і ця мудрість - найцінніше, що ми від неї отримали.

Ніколи не опускати руки, не скаржитися на життя і просити в Бога кращої долі - ці настанови, які отримали від бабусі діти та онуки, в родині свято шанують. Зараз ці настанови пізнає і маленька праправнучка, яка молодша від Уляни Олександрівни рівно на сто років. У родині сподіваються, що колись вона буде вчити вже своїх нащадків тих цінностей, що колись пані Уляна навчала своїх дітей та онуків.

Хоч усі свята у цій хаті звикли відзначати у родинному колі, та гостям тут завжди раді. З поважним ювілеєм – 104 днем народження, окрім рідних та близьких іменинницю привітали і від імені народного депутата України Василя Петьовки. Разом з побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла, щастя, благополуччя, його помічник Михайло Штефко урочисто вручив  іменинниці від народного депутата у подарунок цінну річ – пральну машину та квіти.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua