Життя   • 20 квітня 2017 року, 21:36755

Три замки Закарпаття побачать велосипедисти на вихідних

22-23 квітня в Закарпатті відбудеться перший МТБ-марафон "Три замки Закарпаття". 22 квітня о 10:30 розпочнуться дитячі велозмагання у парку "Перемоги", що в Мукачеві.

А наступного дня, 23 квітня, о 10:30 стартує МТБ-марафон для профі і любителів. Старт – у Мукачеві у замку "Паланок". Далі – мисливська резиденція графів Шенборнів, що в санаторії Карпати. І третій замок – "Сент-Міклош", який розташований у Чинадієві. Саме у цьому замку Ілона Зріні познайомилась із майбутнім чоловіком Імре Текелі.

Фінішуватимуть велосипедисти в Мукачеві у парку "Перемоги". Крім замків, марафон охопить 14 населених пунктів Мукачівського району. Маршрут складе 70 км по рівнині та гірській місцевості. Це перша велоподія такого масштабу. На марафон вже зареєструвались 180 учасників з України, Угорщини та Словенії.

Організатор марафону – професійний велогонщик Артем Топчанюк. Він прагне розвивати велокультуру серед дітей, дорослих, професіоналів та любителів, а також знайомити українців та іноземців із цікавою історією Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua