Життя   • 19 травня 2017 року, 11:51302

Названо структури, які більше не шукатиме тих, хто ухиляється від армії

Верховна Рада звільнила поліцію від розшуку тих, хто ухиляється від армії.

Спочатку в наміри депутатів входило покласти обов’язок із доставки до військових комісаріатів призовників та військовозобов’язаних на керівників підприємств і організацій, в яких зазначені громадяни України числяться співробітниками.

Однак ця та деякі інші запропоновані зміни до закону викликали питання у народних обранців. У підсумку ж, після досить тривалої і емоційної дискусії всебічного розгляду правок до законопроекту, народні депутати погодилися підтримати закон в цілому лише з поправкою народного депутата Романа Пастуха, яка викладає статтю №38 закону в новій редакції.

В результаті було виключено майже всі положення, що стосуються порядку повідомлення призовників та військовозобов’язаних органами виконавчої влади та керівництвом підприємств і організацій, де вони працюють. У тому числі з цієї статті був виключений пункт 3, що стосується обов’язків Національної поліції України.

Також житлово-експлуатаційні організації не зобов’язані бідьше повідомляти призовників про виклик їх до військових комісаріатів.

Джерело: Газета.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua