Життя   • 19 травня 2017 року, 12:456409

Як обійти заборону на "Вконтакті": мережу заполонили "рецепти" від юзерів

Указом президента України Петра Порошенка громадянам закрили доступ до соціальних мереж ВКонтакті і Однокласники, а також до сервісів компаній Mail.ru і Яндекс.

Такий захід передбачено указом про нові санкції щодо Росії, які підписав у вівторок, 16 травня, глава Української держави.

Команда ВКонтакті розіслала українським користувачам повідомлення про те, як можна обійти заборону РНБО на російську соціальну мережу.

Ось як виглядає повідомлення на мобільному пристрої, в якому пропонується порушити рішення Ради національної безпеки та оборони України.

– В інтернеті є детальні інструкції, як не втратити свої контакти та важливу інформацію. Наприклад, тут, – пише команда соцмережі і прикріпляє посилання на власну сторінку з інструкцією.

У повідомлення ВКонтакті розповідається, як обійти блокування на комп’ютері та мобільних пристроях.

Як обійти заборону: розширення для браузерів

Одним з найбільш простих популярних рішень є плагін Hola для браузерів. Тут все, що потрібно від користувача – завантажити програму, встановити її (встановлення автоматичне) і далі в браузері вибрати з випадаючого списку замість українського ip будь-який іноземний. Для власників браузерів Chrome і Opera цей плагін є оптимальним рішенням.

Принцип, за яким працює Hola, є і в плагіні Zenmate, але його не можна встановити для Internet Explorer і Safari, зате інші популярні браузери – Mozilla, Opera, Chrome – підтримуються. Існує як платна, так і безкоштовна версія.

Програми

Ідеальним рішенням для людей з манією переслідування стане браузер Tor. Легендарна програма для параноїків усього світу, яка відкриває двері у величезний світ даркнета. Tor – анонімна віртуальна мережа, що передає трафік в зашифрованому вигляді, і гарантує повну анонімність. До того ж у браузері є велика кількість додаткових налаштувань для забезпечення маскимальної анонімності, аж до введення в оману щодо розміру вашого монітора.

Читайте також: Чи будуть карати юзерів, якщо вони, попри заборону, і далі зоходять у "Вконтакті"? Є відповідь

Головним мінусом Tor є низька швидкість з привітом з епохи телефонних модемів. Принаймні, при прослуховуванні музики та перегляді відео користуватися Тором не варто.

Для смартфонів

Згаданий вище плагін Zenmate існує і для мобільної версії рівно на такий самій безкоштовній основі. Найпростіше рішення для користувачів iPhone і iPad – браузер Onion, однак він коштує 1 долар. Для Android є його аналог під назвою Orweb.

Обходити блокування без використання стороннього браузера можна за допомогою TunnelBear, що працює за технологією VPN, але безкоштовна версія програми надає тільки 500 мегабайт трафіку на місяць.

Також на Android знадобляться браузери OrBot або Puffin Web Browser.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua