Життя   • 19 травня 2017 року, 14:362752 ФОТО

На Закарпатті розпочалися зйомки однієї з серій популярного розважального телешоу

У Буштині проходять зйомки популярного розважального телепроекту каналу СТБ «Хата на тата» з участі сім’ї Олександра та Оксани Михалчич. У подружжя двоє доньок – 6-річна Аліна і півторарічна Злата.

Олександр займається фотозйомкою урочистих подій та працює аніматором. Його часто можна побачити на дитячих днях народження в ролі Клоуна, Лунтіка чи майстра бульбашкового шоу. А дружина займається вихованням дітей.

За умовами телепроекту, дружина на час зйомок їде на тиждень у відпустку, а чоловік дає раду з будинком та дітьми.

Сьогодні знімальна група СТБ працювала у Буштинському ДНЗ №3 «Верховина». Тут відбувся святковий ранок, приурочений до Дня сім’ї за участі головного героя програми та його доньок.

Старша Алінка разом з іншими дітьми співала пісень, розповідала вірші і танцювала, а тато брав участь у дотепних конкурсах. Поруч була і найменша Златка.

«Олександр і Оксана – дуже гарні батьки, дуже люблять своїх дітей. Вони активні, допомагають дитсадку, коли потрібно. А Саша – ще й постійний фотограф на всіх святкових заходах», – розповідає завідуюча ДНЗ №3 Ірина Рацин.

До зйомок і вихователі, і діти, і батьки готувалися ретельно, тож виступ пройшов чудово. Втім, деталі процесу телевізійники наразі тримають у секреті.

Джерело: Тячів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua