Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Двох закоханих втікачів знайшли на березі моря

Двох закоханих втікачів знайшли на березі моря

Як раніше повідомляло інтернет-видання "PMG.ua", 11 червня двоє закарпатських підлітків заявили, що кохають одне одного і втекли з дому. Відтоді їх шукали правоохоронці.

ВІДЕО ДНЯ

Коли у поліцію Херсонщини надійшло орієнтування про розшук неповнолітніх, то листівки одразу роздали пішим та велопатрулям, які забезпечують публічну безпеку на курортах області. Поліцейські обходили усі кафе, розпитували персонал та відвідувачів, показували їм фото неповнолітніх.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, одна з працівниць кафе у курортному селищі Залізний Порт упізнала на фото своїх постійних відвідувачів. Жінка сказала, що хлопець з дівчиною обідали у кафе. Поліцейські залишилися там чекати на підлітків і незабаром вони з’явилися.

Реклама
Двох закоханих втікачів знайшли на березі моря – 01

Дітей доставили у поліцейську станцію, нагодували їх там, після чого повідомили їх батькам та у поліцію Закарпатської області. Поки діти були у поліцейській станції, вони розповіли про свій відпочинок. З’ясувалося, що підлітки втекли з дому майже два тижні тому, взявши речі та батьківські гроші.

Реклама

До цього діти неодноразово виказували бажання житиокремо від дорослих. У курортному селищі Залізний Порт вони винаймали кімнату, вдень засмагали, а ввечері розважалися.

Наступного дня за юними втікачами приїхали їх батьки разом з представником ювенальної превенції поліції Закарпаття. Батьки юних втікачів подякували херсонським поліцейським за те, що допомогли повернути дітей додому та турботу про них.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно