Подробиці трагічної смерті вагітної двійнею жінки

Життя  29 червня 2017 року, 10:49 13245

Як раніше повідомляло інтернет-видання «PMG.ua», в Ужгороді перинатальному центрі нещодавно померла жінка на 9-му місяці вагітності. Рідні кажуть, що вона мала народити двійню. Цей трагічний випадок сколихнув усе Закарпаття.

Жінка ще минулого тижня приїхала у лікарню з Берегова. Як з’ясувалося, вона померла не в ніч на вівторок, а у неділю, 25 червня, пізно ввечері. Це підтвердили працівники Ужгородського перинатального центру. Рідні кажуть, що востаннє розмовляли з нею того дня ввечері.

У чому ж причина смерті? Як повідомляють лікарі, в Ужгородському перинатальному центрі у вагітної діагностували набряки в легенях і прееклампсію. Це захворювання, яке виникає під час вагітності, пологів і у післяпологовий період; форма пізнього токсикозу вагітності. Родичі померлої кажуть, що жінка скаржилася, що їй дуже важко дихати.

Рік тому жінка вийшла заміж та переїхала у село Запсонь, що на Берегівщині. У вівторок, 27 червня, 28-річну жінку поховали в селі Шаланки, що на Виноградівщині. Звідти вона родом.

Рідні кажуть, що не залишать цю справу просто так. Вони вимагатимуть розслідування. Адже, можливо, лікарі могли врятувати життя жінки, але чомусь цього не зробили.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 9