Трупи мертвих домашніх свиней валяються у канавах

Життя  7 липня 2017 року, 15:46 3881 ФОТО 18+

Мертвих тварин у канавах на околиці села Шаланки сфотографували і надіслали жителі цього населеного пункту. Як розповів мешканець села, директор Виноградівського держлісгоспу Василь Агій, масове захворювання свиней у Шаланках спостерігалося ще місяць тому.

Всього загинуло біля тридцяти тварин. Частину з них підібрали роми й поїли їх. А декотрі опинилися в канавах. Багато свиней господарі встигли заколоти.

Це питання піднімалося, зокрема, і на комісії при заступникові голови Виноградівської РДА за участі керівників  ветеринарної  і санітарно-епідемічної служб, яка засідала у зв’язку з вірусом африканської чуми свиней у сусідньому Берегівському районі.

Читайте також: На Закарпатті виявили труп свині з африканською чумою

"Два тижні тому ми провели тотальне обстеження всіх дворогосподарств у Шаланках, де утримують свиней і можемо констатувати, що вірусу чуми там не виявлено. Панікувати не варто, усе під контролем", – у телефонній розмові повідомив начальник Виноградівської райветлікарні Любомир Кульчицький.

За висновком місцевих фахівців, загибель свиней у Шаланках була спричинена жовтухою. Наразі ситуація із захворюванням уже стабілізувалася і люди менше вирізають тварин.

От тільки невідомо, хто прибере із канав трупи свиней і хто відповість за забруднення навколишнього середовища.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1