Життя   • 27 липня 2017 року, 20:41355 ФОТО

Жителька Ужгородщини Анастасія Шевчук відзначила свій 102-й День народження

102 роки життя із злетами та падіннями, щасливими спогадами та незабутнім досвідом днями відсвяткувала Анастасія Шевчук, жителька села Сторожниця, що на  Ужгородщині.

Святкувала 102-у річницю пані Анастасія у великому сімейному колі. Переглядаючи старі світлини, жінка згадує прожиті роки з усмішкою. Їй довелося працювати у різних сферах, адже доля приготувала їй багато випробувань. Пережила важкі часи середини двадцятого століття. Один із яскравих спогадів, що вкарбувався в пам’яті на все життя – це події воєнних років, коли втратила ледь не всю родину. Тоді дивом вижила вона та її єдина донька. Іменинниця самотужки виховала доньку, доглядала  двох онучок та двох правнуків. Роки йдуть, але і досі пані Анастасія активна, працьовита та мудра. Справляється зі всім, та ще й майстриня на всі руки, а ще – дає слушні поради та настанови. У свої 102 роки любить писати листи, вишивати і навіть цитує вірші.

Наразі пані Анастасія проживає з дочкою, меншою внучкою та правнуком. Рідні її цінують, люблять та пишаються. Згадують, як багато іменинниця зробила для них. Ювілярка щаслива та не почувається самотньою. Рідні сподіваються,  в такому дружньому сімейному колі проживе ще не один рік.

Цього року з нагоди свята 102-ї річниці від дня народження іменинницю вітали не лише знайомі, рідні та друзі. Завітав до ювілярки з поздоровленнями від народного депутата України Василя Петьовки і його помічник Михайло Штефко. Пані Анастасія від народного депутата України отримала, крім традиційно теплих слів з побажаннями міцного здоров’я, щастя та благополуччя, і цінний подарунок - пральну машину. Довгожителька вдячна за гостинці та увагу до неї.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua