Національний бізнес-рейтинг запрошує підприємців до Львова

Життя  28 липня 2017 року, 11:01 2662

До Дня незалежності України бізнесмени, чиї підприємства увійшли в число кращих за версією Національного бізнес-рейтингу, отримають нагороди в елітному комплексі Edem Resort Medical & SPA недалеко від Львова. На них чекають також нетворкінг-коктейль та шоу за участю зірок.

23 серпня 2017 року відбудеться Міжнародна бізнес-конференція та Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки країн-учасниць Союзу Національних бізнес-рейтингів.

Організатор заходу – Союз НБР має 13 років незалежного, об’єктивного та прозорого рейтингування підприємств. Представництва співдружності працюють в Україні, Казахстані, Грузії, Білорусі, Вірменії, Узбекистані й Азербайджані.

На учасників заходу чекають престижні нагороди «Лідер року», «Лідер галузі», Leader of the branch, Import Export Award, що підтверджують високі досягнення підприємств та їх значний внесок у розвиток економіки. Адже ці компанії визнано лідерами на основі комплексного аналізу фінансово-економічних показників їхньої діяльності. Заслужену нагороду «Команда року 2017» також отримає колектив, який переможе в народному онлайн голосуванні на звання найбільш дружного.

«Виявлення кращих підприємств – це лише частина того, що ми прагнемо дати бізнесу, – каже Президент Союзу НБР Валерій Гіжицький. – Наша мета – допомогти налагодити міжнародні зв’язки, розширити фінансові можливості, знайти вихід на нові ринки. Зустріч лідерів варто відвідати, якщо ви прагнете до нових вершин, нових успіхів».

Програма заходу

Під час конференції підприємці отримають новий корисний досвід. Вони візьмуть участь в інноваційному форматі ділових заходів – networking cocktail – та поєднають навчання мистецтву налагодження бізнес-контактів із неформальним спілкуванням. Це дозволить вже на зустрічі знайти нових потенційних партнерів і клієнтів. Модератором виступає співзасновниця Групи компаній X-Tend Group Марія Терехова. В цьому бізнесі вона вже більше 15 років, а в її компаніях в Україні та Казахстані працює більше 1000 людей.

Цікаві знайомства гарантовані, адже очікуються гості з усієї України, а також із Грузії та Казахстану. Усі вони – засновники та власники успішного бізнесу, керівники та топ-менеджери підприємств, відкриті до нових перспектив та ідей.

В учасників заходу буде можливість прорекламувати своє підприємство, товари й послуги. Інформацію про лідерів під час зустрічі транслюватимуть на екранах, а також вона буде розміщена в ексклюзивному каталозі.

Зустріч бізнес-лідерів відбудеться у фантастичному місці – відпочинковому комплексі Edem Resort Medical & SPA. Грандіозний палац розташований на березі джерельного озера неподалік від Львова. Тож гості зможуть скористатись нагодою і відвідати місто вишуканої архітектури й ароматної кави, долучитись до міського свята з нагоди 26-ї річниці незалежності нашої Батьківщини.

На завершення церемонії відбудеться шоу за участю популярного українського гурту «НЕАНГЕЛИ» та святковий банкет. Національне та міжнародне визнання, нові ідеї, ефективні маркетингові інструменти, мотивація та натхнення – ось що отримає кожен учасник зустрічі. А яскраві враження та емоції дадуть наснагу на нові звершення.

Перевірити рейтинг підприємства та зареєструватись для участі в заході можливо в Оргкомітеті НБР в Україні.

Контакти: +38 (044) 232-94-44, +38 (067) 234-10-00, +38 (063) 681-10-00;

E-mail: office@unbr.com

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0