Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 328 6000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 100+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 400+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2200+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Почалися роботи з очищення від сміття Вільшанського водосховища

Почалися роботи з очищення від сміття Вільшанського водосховища

Почалися роботи з очищення від сміття Вільшанського водосховища

10 серпня до цих робіт долучилися й підрозділи ДСНС України у Закарпатській області. Рятувальники разом з водниками, енергетиками (на балансі яких знаходиться цей об’єкт), екологами, лісниками, Нацгвардією та працівниками комунального підприємства "Води Хустщини" проводять очистку території водосховища від пластикових відходів та побутового сміття.

ВІДЕО ДНЯ

Усього від Управління ДСНС краю на даний момент залучено 10 чоловік особового складу та спецтехніка, зокрема: 4 працівників Хустського водолазно-рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення на двох плавзасобах та 6 міжгірських рятувальників.

Сьогодні з роботою на водосховищі ознайомився й очільник закарпатських рятувальників полковник служби цивільного захисту Роман Гудак.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно