Життя   • 13 серпня 2017 року, 11:55564

До Ужгорода з’їхалися найобдарованіші молоді програмісти

У п’ятницю, 11 серпня, на базі факультету інформаційних технологій Ужгородського національного університету розпочалася Літня школа з програмування. Навчання і змагання найкращих айтішників вже вдруге поспіль проводяться в Ужгороді, однак уперше мають міжнародний статус, адже цьогоріч до команд з України приєдналися і програмісти Ягелонського університету (Краків, Польща). Міжнародний статус школи підтверджується і географією країн, які представляють лектори Школи.

До УжНУ з’їхалися найобдарованіші молоді програмісти – переможці та призери всеукраїнських та міжнародних олімпіад. До 19 серпня вони разом навчатимуться і змагатимуться: спочатку учасники Школи слухають лекції, а опісля настає практична частина, де треба розв’язувати підготовлені організаторами задачі, – повідомляє інформаційно-виданичий центр УжНУ.

Відкриваючи Школу програмування, ректор УжНУ Володимир Смоланка привітав її учасників в Ужгороді: «Я дуже радий бачити в нашому університеті стільки розумних, найкращих у своїй сфері молодих людей. Ви – наше майбутнє, незабаром вам належить формувати обличчя України. Впевнений, що ви дістанете величезне задоволення від перебування в Ужгороді. Вітаю вас, ваших наставників та вчителів і бажаю, щоб вам працювалося плідно, із задоволенням».

А проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук Ігор Король додав: «Якщо Закарпаття славиться як туристичний центр, то Ужгородський національний університет завдяки таким заходам, як Школа програмування, стає інтелектуальним центром не лише області, а й України».

Загалом до Ужгорода приїхало більше сотні студентів із двох десятків найпотужніших університетів України. Це і КНУ ім. Т.Шевченка, і Київський політехнічний інститут, і Київський університет імені Бориса Грінченка, і Одеський національний політехнічний університет, і Одеський національний університет імені Мечникова, і Національний університет "Львівська політехніка", і Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, і ЛНУ ім.І.Франка, і Національний лісотехнічний університет України, і Український католицький університет, і Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, і Харківський національний університет ім. Каразіна, і Харківський національний університет імені Семена Кузнеця, і Тернопільський національний технічний університет ім. Пулюя, і вже згаданий Ягелонський університет. Також представлені у школі команди Хустської гімназії-інтернату.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua