Де на Закарпатті найбільше ліс вирубують

Життя  18 серпня 2017 року, 08:22 974 ВІДЕО

Несанкціонованих рубок закарпатського лісу – на 6 мільйонів гривень.

Такі дані за перше півріччя 2017-го під час брифінгу повідомив очільник лісової галузі області Валерій Мурга. Наразі найбільше випадків таких рубок у Ясінянському лісомисливському-господарстві – 20 (втрачено 1575 тисяч гривень), Тячівському – 13 (665,1 тисяч гривень), Великоберезнянському – 14 (644,7 тисяч гривень), Перечинському – 30 (607,9 тисяч гривень). До суду передано 36 справ, наразі 15 з них вже розглянуто і згідно рішення суду накладено стягнень на 266 тисяч гривень.

"Біля 4 тисяч випадків було зафіксоване за аналогічне півріччя 2016-го, тепер ця цифра вже значно зменшена (хоч ще і є) – це 1142 кубометри, це практично 116 випадків, усі матеріали передано у правоохоронні органи. Понесли покарання 50 осіб – представників лісової охорони, три з них – звільнені, щодо одного порушена кримінальна справа. По браконьєрству у нас тільки одна кримінальна справа. Де на розгляді також і лісова охорона. Це у Рахівському районі, зараз іде процес розслідування", – зазначає Валерій МУРГА, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Підняли також і обговорювану у мережах тему – поширення африканської чуми свиней. Лісівники повідомляють: відстріл диких кабанів у лісовому фонді Закарпаття розпочали 15 серпня, уже сформовано понад 50 бригад. Наразі проведено відстріл 7 диких кабанів, а експертизу проведено тільки однієї тварини. Усі відомості будуть оприлюднені згодом.

Більше детально – у відеосюжеті.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0