Життя   • 23 серпня 2017 року, 09:453117

Мандрівники заощаджують на покупках в дьюті-фрі

Мандрівники заощаджують на покупках в дьюті-фрі

Сервіс онлайн-замовлень у дьюті-фрі дозволить заощадити на покупках. Щоб відпочити у Європі, українцям тепер достатньо тільки бажання подорожувати та машини (або квитка на автобус).

Це не може не радувати прихильників шопінгу в дьюті-фрі: можливостей купувати якісні товари за приємними цінами стане ще більше. До того ж, обрати алкоголь, тютюн, косметику та парфуми тепер можна онлайн завдяки сайту Mydutyfree.

Mydutyfree – сервіс попереднього замовлення товарів в магазинах дьюті-фрі. Послуга надається в найбільш відвідуваних контрольно-пропускних пунктах: Ягодин, Доманове, Порубне, Дякове, Ужгород та Чоп.

На сайті сервісу розміщено каталог товарів дьюті-фрі. Ви можете подивитися, які товари є в конкретному магазині. Актуальні ціни допоможуть розрахувати бюджет, а знижка 5% дозволить ще й заощадити.

Щоб отримати знижку, треба обрати товари на сайті та оформити на них попереднє замовлення. Касири в магазині зберуть усі товари замовлення, і користувач сервісу зможе просто забрати готову покупку на кордоні.

Вам не треба сплачувати за замовлення заздалегідь. У магазині на кордоні ви зможете перевірити всі товари, відмовитися чи додати щось до замовлення, і аж тоді сплатити за покупку зі знижкою 5%.

Для кого сервіс буде корисним?

Сервіс Mydutyfree стане в нагоді всім, хто від’їжджає до Європи автобусом чи авто.

Якщо ви подорожуєте у складі екскурсії та не знаєте точно, чи буде у вас достатньо часу для шопінгу на кордоні, ви можете скористатися сервісом. Касири підготують вашу покупку, і ви заберете її без черги в магазині.

Тим, хто планує свій бюджет та хоче знати зазделегідь, яку суму сплачуватиме в дьюті-фрі, Mydutyfree допоможе розрахувати вартість покупки.

Мандрівники, які ще не знають, що придбати, зможуть подивитися асортимент дьюті-фрі та обрати. А ті, хто вже визначився, просто перевірить, чи є необхідний товар в магазині на пропускному пункті.

Оформити замовлення необхідно за годину до орієнтовного часу прибуття на контрольно-пропускний пункт кордону. Тобто обрати товари можна навіть по дорозі до кордону.

Як скористатися?

Відвідайте сайт mydutyfree.net або завантажте мобільний додаток.

Оберіть товари, вкажіть контактну інформацію та орієнтовний час прибуття на кордон. Безпосередньо в магазині зверніться до касирів, отримайте замовлення та сплатіть зі знижкою!

Послугою Mydutyfree можна скористатися в аеропортах Бориспіль та Одеса. Сервіс регулярно запускає партнерські знижкові програми, тож слідкуйте за новинами та отримуйте додаткові знижки.

Обирайте та заощаджуйте на покупках з Mydutyfree!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів