Наслідки страшної негоди: троє осіб опинилися в лікарні

Життя  19 вересня 2017 року, 10:10 645

За оперативною інформацією місцевих органів влади та підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС України у Закарпатській області внаслідок погіршення погодних умов, а саме шквального вітру та грози було частково пошкоджено покрівлі 16 будівель різного призначення. Зокрема:

Рахівський район:

Пошкоджено покрівлі 13 шкіл, пришкільних будівель та медичних закладів загальною площею 1202 кв. м: (ЗОШ с. Богдан, ЗОШ №1,2,3 смт В.Бичків, ЗОШ с. Видричка, ЗОШ с. Костилівка, ЗОШ с. Коб.Поляна, ЗОШ смт Ясіня, ЗОШ с. Лазещина, ЗОШ с. Ч.Тиса, ЗОШ №1,2,3 м. Рахів; покрівлю лікарні смт Ясіня та терапевтичного відділення с. В.Водяне).

Тячівський район:

смт. Солотвино – повалено аварійний копер шахти №9 ДП Солотвинський солерудник.

Разом із тим, надійшла додаткова інформація від медиків про факт звернення 3 осіб, які отримали травми різного характеру та перебували на амбулаторному лікуванні у Рахівській ЦРЛ.

У результаті негоди відбулося падіння 38 дерев в Рахівському (34 дерева), Хустському (1 дерево) та Тячівському районах (3 дерева). Підпорядкованими підрозділами Управління ДСНС України  у Закарпатській області  розпилено 72 куб. м деревини.

Всього для проведення аварійно-рятувальних робіт від Управління ДСНС України  у Закарпатській області залучено  6 одиниць техніки та 30 чол. особового складу.

Було порушено електропостачання в 36 населених пунктах Рахівського (17), Хустського (6), Міжгірського (3) та Тячівського районів (10).

Станом на 06:00 19 вересня електропостачання  відновлено у 14 населених пунктах. Від ПАТ «Закарпаттяобленерго» залучено 204 чол. та 43 одиниці техніки. 

Нагадаємо, що у мережі опублікували відео, зняті під час страшної негоди на Закарпатті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0