Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • На Закарпатті бійці тероборони та силовики вчились протидіяти збройним конфліктам

На Закарпатті бійці тероборони та силовики вчились протидіяти збройним конфліктам

На Закарпатті бійці тероборони та силовики вчились протидіяти збройним конфліктам

У вівторок, 24 жовтня, на території Закарпатської області почались командно-штабні навчання з територіальної оборони. Участь у них взяли підрозділи, які залучаються до виконання відповідних завдань на території Закарпатської області – Служби безпеки України, Держприкордонслужби, Національної гвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

ВІДЕО ДНЯ

Теоретична частина навчань відбулась у сесійній залі Закарпатської ОДА, де головам районних адміністрацій та військовим комісарам області роз’яснили тактичний план дій із військової підготовки. До практичної ділянки на Ужгородській дільниці військового полігону долучилось і керівництво зони районів територіальної оборони області, і військовозобов’язані загону територіальної оборони, що проходили вишкіл впродовж минулого тижня.

За словами начальника управління територіальної оборони оперативного командування «Захід» полковника Володимира Василюка, важко переоцінити важливість проведення підготовки військовозобов’язаних у зв’язку з реаліями сьогодення. Він наголосив на необхідності підтримки та належного фінансування підрозділів територіальної оборони з боку органів державної влади та місцевого самоврядування.

Реклама

Участь в практичних заняттях також взяли заступник командувача військ з територіальної оборони управління оперативного командування «Захід» полковник Петро Ромигайло, а також військові комісари районних (міських) військових комісаріатів області на чолі з військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату полковником Богданом Череміським.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно