Життя   • 10 листопада 2017 року, 19:291441 ФОТО

Робити добро легко: небайдужі вже принесли перші подарунки для діток

Інтернет-видання «PMG.ua» у співпраці з газетою «Панорама» вирішили влаштувати свято для діток, які через певні життєві обставини опинилися в дитячому будинку. До цієї доброї справи може долучитися кожен охочий.

Для цього потрібно небагато: принести вживаний чи новий дитячий одяг, іграшки або солодощі для малечі. А в День Святого Миколая (19 грудня) журналісти інтернет-видання «PMG.ua» та газети «Панорама» навідаються в один із дитячих будинків області і передадуть зібрані подарунки дітям.

Приємно, що сьогодні, 10 листопада, у редакцію принесли перші подарунки для дітей. Іграшки для малечі приніс 5-річний хлопчик Гордій разом зі своєю мамою Інною Брандис. Сім’я нещодавно переїхала з Києва у Мукачево. Вони побачили у Фейсбуці інформацію про збір речей для діток і вирішили допомогти. Це ще раз доводить, що робити добро легко. Потрібно мати лише бажання.

Нагадуємо, що речі ви можете приносити до 12 грудня у редакцію інтернет-видання «PMG.ua» за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 29/3. Якщо у вас виникли якісь питання, то телефонуйте за номером: 066-083-96-03. Будемо вдячні за кожну річ, яку ви принесете для діток. Повірте, діти будуть щасливі, коли побачать, що цього року Святий Миколай приніс їм такі необхідні та бажані подарунки.

Долучіться до доброї справи: подаруйте дітям радість.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua