Життя   • 14 листопада 2017 року, 12:15484

Через навалу нелегалів на Закарпатті посилюють охорону кордону

Закарпатським прикордонникам потрібне посилення резервів у зв’язку із значним збільшенням потоку нелегальних мігрантів. Відтак, на Закарпаття зі Львова прибуло підсилення для охорони кордону.

"На Закарпаття із загону резервів голови служби із Києва та командувача ЗхРУ зі Львова по кордону прибуло підсилення – понад 100 людей особового складу, службові собаки та понад 30 одиниць техніки. Посилення резервів прикордонникам потрібне у зв’язку із значним збільшенням потоку нелегальної міграції на Закарпатті – на 80% у порівнянні із минулим роком", – пояснила прес-секретар Чопського прикордонного загону Олена Трачук.

Читайте також: Спецоперація на Закарпатті: СБУ припинила діяльність нелегального центру з оформлення подвійного громадянства

Окрім того речниця прикордонників зазначила, що у Чопському загоні вражені ростом кількості нелегальних мігрантів. "Якщо у минулому році у період із літа по осінь ми затримали 161 особу, то в цьому році за цей же період – 289 осіб. Цьогорічна тенденція – мігрантів переправляють за кордон великим групами, по 12-25 осіб. Затримують їх також сусіди – угорці та словаки", – розповіла Трачук.

Зазначається, що у вівторок, 14 листопада, відбудеться спільне шикування службовців, що прибули для підсилення закарпатського кордону. Вони заступають для спільного несення служби на кордоні у межах заходів із посилення охорони держкордону України.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua