Життя   • 17 листопада 2017 року, 13:37997 ФОТО, ВІДЕО

В області влаштували перевірку для водіїв

16 листопада, в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, закарпатські рятувальники спільно з поліцейськими та медиками ініціювали проведення операції «Маячок». 

Основною її метою було визначити як водії реагують на спецавтомобілі, обладнані проблисковими маячками та спеціальними звуковими сигналами, а також чи надають їм перевагу в дорожньому русі.

О 14:00 пожежні, швидкі та патрульні автомобілі вирушили по спеціально складеному маршруту, що проходив основними вулицями Ужгорода, – повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області. Далі автошляхом державного значення «Чоп-Київ» попрямували до Мукачева.

Під час слідування спецавтомобілів із увімкненими звуковими та світловими сигналами, більшість водіїв поступалася дорогою, проте були і такі, котрі з певних причин не надали перевагу в русі спецавтомобілям.

Патрульні поліцейські негайно реагували на такі виявлені факти та зупиняли відповідні транспортні засоби. З порушниками проводилася відповідна профілактична робота: цього разу їх усно попереджали про відповідальність за порушення правил дорожнього руху та наголошувалося, що при повторних порушеннях їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої чинними законодавчими актами.

І рятувальники, і поліцейські та медики переконані, що від культури поведінки водіїв, в окремих випадках, залежить оперативність надання тієї, чи іншої допомоги громадянам, котрі її потребують.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua