Життя   • 21 листопада 2017 року, 14:121170 ФОТО

У Мукачівській міськраді розповіли, які проекти наступного року реалізують у місті

15 листопада завершилося голосування мукачівців за проекти бюджету громадських ініціатив у місті Мукачеві. На розгляд було винесено 10 проектів, з них 4 малих та 6 великих. За два тижні, з 1-15 листопада, у голосуванні взяло участь майже 1000 мукачівців.

Так, шляхом загальноміського голосування, мешканці міста визначили пріоритетні проекти і тим самим сформували рейтинг як серед малих так серед великих проектів.

За малі проекти в цілому віддано 650 голосів ( 500 шляхом голосування у ЦНАПі і 150 електронних). Щодо великих проектів, то в цілому на їх підтримку віддали голоси 974 мукачівців (576 шляхом голосування в ЦНАПі і 398 електронних).

Сьогодні  відбулося відкрите засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив, на якій і було розглянуто рейтинг голосування та сформовано переліки проектів рекомендованих для затвердження на найближчому засіданні міської ради.

Нагадуємо, що загальна сума в межах якої планується реалізовувати громадські ініціативи складає 3 млн грн. з відповідним поділом на 40% – для реалізації великих проектів і 60% для реалізації малих.

Вже наступного року в місті будуть реалізовані проекти: великі – створення мультимедійних майданчиків для молоді, облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга та дитячий ігровий комплекс для початкових класів ЗОШ №13.

Читайте також: За освітлення Ратуші мукачівці зі своїх кишень заплатили 1 мільйон 20 тисяч гривень

Серед малих проектів – ремонт доріжок для облаштування території для дозвілля та відпочинку дітей і дорослих у сквер-парку Набережна-Валенберга, створення міського літературно-мистецького музею, створення громадського простору «Софіїн двір» та облаштування благоустрою набережної в районі Черемшини.

«Також, у зв’язку з тим, що в бюджеті громадських ініціатив є вільний залишок запропонував втілити ще один великий проект – пішохідний міст через річку Латориця в мірокрайоні Черемшина. Також комісія підтримала ініціативу з проектування подібного проекту – пішохідного мосту «Монастирський».

Окрім того запропонував долучити ініціаторів проектів до технічних рад, які будуть розглядати проектно-кошторисні документації проектів громадських ініціатив», - повідомляє перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів