Закарпатка отримала найвищу Всеукраїнську премію «Жінка ІІІ Тисячоліття»

Життя  23 листопада 2017 року, 08:18 3758 ФОТО

Директор Закарпатської школи моделей «А’СТАР» Ганна Феєр отримала золоту статуетку та найвищу  Всеукраїнську премію «Жінка ІІІ Тисячоліття» за професійні досягнення та успіхи. Х - Ювілейна церемонія нагородження найвищої  відзнаки Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ Тисячоліття» відбулася 18 листопада в Києві.  

Всеукраїнська Премія «Жінка ІІІ тисячоліття» – це нагорода, що вручається щорічно з 2006 року міжнародною громадською організацією «Жінка III тисячоліття» українським жінкам, що зробили значний внесок у певну галузь та реалізовувались у різноманітних сферах діяльності у чотирьох категоріях: «Знакова постать», «Рейтинг», «Перспектива» та «Надія України».

Статуетка символізує силу і витонченість жінки, незламну силу і красу її духу, недосяжну для вітрів часу, – зазначають в ужгородському прес-клубі.

«Готуючись до десятої ювілейної церемонії ми обрали тих, чиї долі здалися нам найбільш яскравими, тих, кому довелося подолати не одну перещкоду, шоб досягти справжнього успіху, оскільки цей успіх є не тільки особистим, а й має велике значення для всієї країни», – зазначила Вища Представницька рада.  

«Зрозуміти своє призначення й реалізувати його, досягти мудрості та духовної досконалості» – таке життєве кредо Ганни Феєр. Змалку вона мріяла стати успішною бізнес-леді і працювати в індустрії моди. Дитяча мрія Ганни здійснилася кілька років тому, коли вона заснувала Закарпатську школу моделей «А’СТАР».

Кожного року завдяки професіоналізму колективу «А’СТАР» запалюються нові «зірки» в модельній індустрії. За участі своїх блискучих моделей Ганна Феєр організовує тематичні модні шоу-покази, серед завдань яких збагачення традицій та стилів української культури моди, підтримка та розвиток молодих дизайнерів, популяризація національних брендів одягу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1