Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Мукачеві завершують розробку проекту з освітлення всіх мікрорайонів міста

У Мукачеві завершують розробку проекту з освітлення всіх мікрорайонів міста

Комплексну програму з освітлення міста втілюють у Мукачеві. Фахівці польської компанії «LUG» у співпраці з вітчизняними проектантами, в яких є відповідні ліценції для цього виду робіт, завершують розробку проекту з освітлення вулиць та проїздів у місті.

ВІДЕО ДНЯ

Йдеться не лише про заміну опор, але передбачається й встановлення лед-світильникв. Загалом проектується освітлення 14 зон в місті, у всіх мікрорайонах міста, що включатимуть всі вулиці та проїзди у Мукачеві.

Проектом передбачено прокладання нових кабельних ліній, демонтаж старих і встановлення нових опор, влаштування шкафних станцій. На деяких вулицях будуть прокладатися підземні комунікації для влаштування комплексного освітлення, – запевняють у Мукачівській міськраді.

Реклама

Встановлюватимуть освітлення польського заводу-виробника, який надає 5 років гарантії на вироби. Світильники оснащені світлодіодами відомих виробників – таких як «Філіпс» та «Осрам». Корпуси світильників виготовлятимуть із високоякісного алюмінієвого лиття. Електроніка, що використовується в світильниках, гарантує тривалий термін їх використання.

Цьогоріч місто вже реалізувало масштабний проект з підсвітки історичних будівель, пам’ятників – вже облаштовано підсвічування пам’ятників лед-світильникам. Вночі освітлюють пам’ятники святим Кирилу та Мефодію та Олександру Духновичу, а з листопада – будівлю міської Ратуші.

Реклама

Завдяки своїм можливостям прожектори можуть міняти насиченість на інтенсивність освітлення в залежності від часу доби. Вони вмикаються та вимикаються автоматично. Світильники польської компанії, яка фахово займається підсвіткою історичних будівель у Європі, і має вже чотири заводи з виготовлення систем освітлення (три в Польщі, і один в Аргентині). Це їх перший реалізований проект в Україні. До речі, й сама система освітлення надзвичайно ощадлива – підсвітка Ратуші споживає всього 1 кіловат енергії.

Щодо фінансування робіт: за освітлення Ратуші з міського бюджету вже оплачено 306 тисяч (орієнтовна загальна вартість 820 тис, що на 202 тис. менше договірної ціни), прокладання підземних кабелів, підсвітка пам’ятника Олександру Духновичу – 260 тисяч ( на 44 тис. менше договірної ціни), підсвітка пам’ятника Кирилу та Мефодію – 49 тис. (на 18 тис. менше договірної ціни).

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно