Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • У високогірному селі завершують будівництво сучасного комплексу

У високогірному селі завершують будівництво сучасного комплексу

У високогірному селі завершують будівництво сучасного комплексу
ВІДЕО ДНЯ

Геннадій Москаль проінспектував роботи із будівництва загальноосвітньої школи у високогірному с.Вишка на Великоберезнянщині. Школу почали будувати ще в 2008р., а потім через фінансову кризу роботи заморозили на невизначений термін. Цього року з ініціативи голови ОДА будівництво відновили за кошти місцевого бюджету та Державного фонду регіонального розвитку. Триповерхову будівлю утеплили мінватою й поштукатурили, зараз ідуть оздоблювальні роботи всередині – майстри викладають плитку й монтують систему опалення.

– Після здачі в експлуатацію будівля стане комплексом, у якому крім школи розмістять дитсадок, сільраду, амбулаторію, поштове відділення та пункт дільничного поліцейського, – зазначає Г.Москаль. – Для цього проектанти передбачили окремі входи в цокольний та верхній поверхи.

Реклама

Зараз сільрада з поштовим відділенням та поліцейським пунктом знаходяться в старому дерев’яному будиночку, а дитсадка в с.Вишка, яка нараховує близько тисячі мешканців, немає взагалі, тому діток возять у сусіднє село. Будівництво сучасного комплексу для цього високогірного населеного пункту є дуже доречним, тим більше, що без продовження робіт капітальна будівля, в яку вклали чимало бюджетних коштів, через рік-два почала б руйнуватися. До речі, якщо по Україні навчальні заклади, як правило, закривають чи оптимізують (дається взнаки скорочення населення і зменшення кількості дітей), то Закарпаття – чи не єдина область, де такі об’єкти продовжують будувати і вводити в експлуатацію.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно