На Закарпатті в угорця вилучили авто вартістю понад мільйон

Життя  9 січня 2018 року, 14:25 583

В угорця на митному посту «Вилок» вилучили автомобіль. Причина – підроблене ідентифікаційне номерне позначення. Проходив митний контроль іноземець смугою руху «зелений коридор».

До митного оформлення чоловік, як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, надав контрольний талон для проходження митного контролю, паспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, доручення на право керування автомобілем.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб митники вивели із загального потоку для проведення поглибленого огляду. Відтак, залучивши експерта-спеціаліста, працівники митниці встановили, що в ідентифікаційне номерне позначення підроблене кустарним способом. Про цей факт повідомлено Виноградівський ВП ГУНП в Закарпатській області.

Таким чином, угорець вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України транспортного засобу з приховуванням від митного контролю, шляхом надання одним товарам вигляду інших, – зазначають у ДФС у Закарпатській області.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил транспортний засіб «TOYOTA LAND CRUISER 150» 2015 року випуску, вартістю понад 1 млн грн, вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0