Життя   • 11 січня 2018 року, 20:403665

Пам’яті Віктора Олександровича Дядченка

Вранці 11 січня 2018 року інформація приголомшила: на 69-ому році після раптової інфекційної хвороби перестало битися серце знаного на Закарпатті і в Україні політика та господарника Віктора Олександровича Дядченка. Не стало людини, яка усе своє свідоме життя віддавала себе служінню людям і улюбленій справі.

Народився Віктор Олександрович 1 лютого 1949 року у селі Федорівка Фастівського району на Київщині у селянській родині фронтовика. Його батько Олександр Вікторович пройшов дорогами Фінської та Великої Вітчизняної воєн, у повоєнний час майже тридцять років очолював колгосп. Любов до землі привив і синові, який після закінчення столичної сільськогосподарської академії отримав направлення на Закарпаття. Пройшов усіма щаблями у системі сільгосптехніки області, вісімнадцять років очолював Мукачівську районну державну адміністрацію, був заступником губернатора Закарпаття.

Разом з дружиною Людмилою Іванівною виховали двох дітей – Альону, кандидата педагогічних наук та Олександра, юриста, мають чотирьох онуків, численних друзів…

Пам’ять про цю потужну вольову Людину-оптиміста назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, кому випало щастя пересікатися з цим велетом духу.

Вічна пам’ять Вам, Вікторе Олександровичу!

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким померлого.

Похорон Віктора Олександровича Дядченка відбудеться у суботу, 13 січня у Мукачівському Красногорському чоловічому монастирі (Красна горка). Початок о 12:00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua